Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9217
Stary 03.05.2011, 17:26
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Ogryzek a co robiły kluby Tureckie i Cypryjskie? Ściągały takich grajków i pompowały kasę.. dla przypomnienia Trabzonspor w 1999 roku dostał od nas w 2meczu chyba z 8:1, a teraz gdzie jest i kto tam gra? ;>

Taki Seedorf przyciągnąłby spoorą część jak nie na stadion to przed TV. I nie tylko naszych fanów, ale pewnie i kibiców innych PL drużyn które zazdrościły by nam takiego grajka. Więc kasa i tak by była. A czy 10tys więcej by przychodziło tego się nie dowiemy
O taak, więcej kibiców jak teraz żeby zobaczyć Jaliensa. Wybacz ale nie kupuję takich kitów!

Fanów to przyciągają sukcesy i marka zespołów z którymi gramy. Zamiast dawać 3 miliony euro(może 4) rocznie Seedorfowi - za tą kasę można kupić

2 nowych Meliksonów = 2 x 675 = 1.375
2 nowych Genkovów = 2x500 = 1 mln
1 nowego Rudnevsa = 600

Już mamy 3 mln i 5 nowych piłkarzy. Są dobrzy piłkarze, jest dobry trener, są wyniki, dobra gra w pucharach = duża frekwencja. Myślę że to jest lepszy pomysł niż jeden Seedorf.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując