Kluvi napisał(a):

Ogryzek a co robiły kluby Tureckie i Cypryjskie? Ściągały takich grajków i pompowały kasę.. dla przypomnienia Trabzonspor w 1999 roku dostał od nas w 2meczu chyba z 8:1, a teraz gdzie jest i kto tam gra? ;>
Taki Seedorf przyciągnąłby spoorą część jak nie na stadion to przed TV. I nie tylko naszych fanów, ale pewnie i kibiców innych PL drużyn które zazdrościły by nam takiego grajka. Więc kasa i tak by była. A czy 10tys więcej by przychodziło tego się nie dowiemy
|
O taak, więcej kibiców jak teraz żeby zobaczyć Jaliensa. Wybacz ale nie kupuję takich kitów!
Fanów to przyciągają sukcesy i marka zespołów z którymi gramy. Zamiast dawać 3 miliony euro(może 4) rocznie Seedorfowi - za tą kasę można kupić
2 nowych Meliksonów = 2 x 675 = 1.375
2 nowych Genkovów = 2x500 = 1 mln
1 nowego Rudnevsa = 600
Już mamy 3 mln i 5 nowych piłkarzy. Są dobrzy piłkarze, jest dobry trener, są wyniki, dobra gra w pucharach = duża frekwencja. Myślę że to jest lepszy pomysł niż
jeden Seedorf.