Kluvi napisał(a):

|
Co do Seedorfa to on w Milanie ma teraz 4 mln euro na sezon..
|
Czyli tak jak wcześniej pisałem...
Ostatnio słyszałem, że Seedorf jednak nie dostał propozycji nowego kontraktu i po sezonie (zapewne) odejdzie.
W tym Milanie zarabia 4 mln. euro i jestem przekonany, że po ewentualnym odejściu z Milanu znajdzie sobie jakiś klub w Rosji (tak jak to było w przypadku Carlosa) i dostanie 5,6 mln. euro za sezon...
Przejście Seedrofa do Wisły jest tak prawdopodobne jak to, że Polska za rok wygra Mistrzostwa Europy.
Co do umiejętności Seedorfa to o ile początek sezonu miał taki sobie i fani Milanu strasznie po nim jechali, na San Siro nawet na niego gwizdali to w końcowej fazie sezonu jest jednym z lepszych piłkarzy Milanu...