Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9215
Stary 03.05.2011, 17:14
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Co do Seedorfa to on w Milanie ma teraz 4 mln euro na sezon..
Czyli tak jak wcześniej pisałem...
Ostatnio słyszałem, że Seedorf jednak nie dostał propozycji nowego kontraktu i po sezonie (zapewne) odejdzie.

W tym Milanie zarabia 4 mln. euro i jestem przekonany, że po ewentualnym odejściu z Milanu znajdzie sobie jakiś klub w Rosji (tak jak to było w przypadku Carlosa) i dostanie 5,6 mln. euro za sezon...

Przejście Seedrofa do Wisły jest tak prawdopodobne jak to, że Polska za rok wygra Mistrzostwa Europy.

Co do umiejętności Seedorfa to o ile początek sezonu miał taki sobie i fani Milanu strasznie po nim jechali, na San Siro nawet na niego gwizdali to w końcowej fazie sezonu jest jednym z lepszych piłkarzy Milanu...
Odpowiedz cytując