Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9213
Stary 03.05.2011, 16:54
Tak, sciagajmy pilkarzy od Slaska i Lechii a potem beda mieli do nas za pretensje, ze im najlepszych pilkarzy zabieramy. Co do napastnikow to Nwaogu (juz wspominałem o nim) moznaby wyprobowac.
Odpowiedz cytując