Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44208
Stary 03.05.2011, 16:25
Przypominam, że w tym temacie dyskutujemy na temat:
- samej polityki transferowej klubu;
- konkretnych nazwisk, zawodników których podobno (wg. doniesień medialnych) klub chce kupić lub sprzedać.

Natomiast propozycje transferowe dajemy do wątku "gdybym był bogaty". Proszę się trzymać tych zasad, na razie tylko kasowałem posty, ale...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując