tofik napisał(a):

|
Boki obrony, napastnik, środkowy pomocnik z prawdziwego zdarzenia. Jak nie mamy pieniędzy to sprzedać Kirma, któremu żarło pod bramką w tym sezonie i jest "na górce" a żadnego szału w jego grze nie mawiec wątpię, żeby był na to lepszy moment.
|
Ja odnosnie Kirma mam to samo zdanie.
Jak dla mnie to on jest cienki-moze ma cos tams szybkosci ale brakuje mu tego zrywu i w sytuacjach kluczowych zawsze cos spartoli.Nie jest to pomocnik na Puchary ,do dzis glowie sie jak on moze grac w reprezntacjii Slowenii,albo oni poprostu nikogo lepszego nie maja i z braku laku....mam tez idiotyczne wrazenie ze kazdy uwaza ze on jest dobry bo gra w reprezentacjii swojego kraju ,tak jakby malutka i slaba Slowenia to byla Argentyna .
CO do napastnika to pozbyc sie Zurawia i Riosa i sprowadzic kgogos do Genkova ,to jest klucz do dobrego napadu ,co do tylów to obydwa boki obrony ,srodek obrony jak wroci Bunoza na razie wystarczy.Stan działaj!!
