Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44207
Stary 03.05.2011, 15:50
tofik napisał(a):Wyświetl post
Boki obrony, napastnik, środkowy pomocnik z prawdziwego zdarzenia. Jak nie mamy pieniędzy to sprzedać Kirma, któremu żarło pod bramką w tym sezonie i jest "na górce" a żadnego szału w jego grze nie mawiec wątpię, żeby był na to lepszy moment.


Ja odnosnie Kirma mam to samo zdanie.

Jak dla mnie to on jest cienki-moze ma cos tams szybkosci ale brakuje mu tego zrywu i w sytuacjach kluczowych zawsze cos spartoli.Nie jest to pomocnik na Puchary ,do dzis glowie sie jak on moze grac w reprezntacjii Slowenii,albo oni poprostu nikogo lepszego nie maja i z braku laku....mam tez idiotyczne wrazenie ze kazdy uwaza ze on jest dobry bo gra w reprezentacjii swojego kraju ,tak jakby malutka i slaba Slowenia to byla Argentyna .

CO do napastnika to pozbyc sie Zurawia i Riosa i sprowadzic kgogos do Genkova ,to jest klucz do dobrego napadu ,co do tylów to obydwa boki obrony ,srodek obrony jak wroci Bunoza na razie wystarczy.Stan działaj!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując