Cytat:
|
Osiągnę miliard weznę jakiegoś beniaminka i zobaczę jak gra sama sobie poradzi z Wisłą... zabawa
|
Nie poradzi sobie. Mozesz wpakowac w kluby przez FMRTE po kilka mld złotych a i tak po kilkunastu/kilkudziesieciu sezonach kluby beda mialy budzety takie jakby nigdy tej kasy na oczy nie widzialy. Jedynie troche poprawia infrastrukture stadionowa, szkolki, bazy treningowe, rozbudowa stadionow i to by bylo na tyle. Gra tak bez sensu prowadzi polskie kluby ze glowa mala...
Jak sie pojawialy szumne zapowiedzi ze w FM11 reputacja lig bedzie zmienna to podchodzilem do tej gry z duza nadzieja. Ale jak zaczalem grac i nawet jak pisze wyzej kombinowac to kazalo sie ze w sumie dalej gowno prawda i Polska liga jak slaba byla tak bedzie. No moze jedynie sie leciutko poprawi i wyscignie ligi typu bułgarska, rumunska, wegierska itp Ale jakos przez tyle sezonow co gralem i przez tyle gier ktore rozpoczynalem to nawet ciezko sie zblizyc do lig takie jak turecka, portugalska nie mowiac juz o najwiekszje piatce: niemiecka, francuska, wloska, hiszpanska, angielska.
Mam jeszcze tylko jeden pomysl na ta gre. Objac kilka polskich klubow na raz. Zdominowac nimi lige i grac nimi w pucharach. Ciekawe jak na reputacje polskiej ligi wplynelyby 3-4 mocne druzyny