|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)
Offline
|
#1229

03.05.2011, 15:28
|
adam_09 napisał(a): 
Chłopaki,
mógłby mi ktoś z Was powiedzieć czy kobiety też mogą stosować jakieś "spalacze" tkanki tłuszczowej ? Ewentualnie jakie polecacie ?
Moja dziewczyna chciałaby zrzucić parę kg, codziennie śmiga na rowerze 1,5 h ale jeśli istnieje możliwość przyspieszenia tego procesu to byłoby fajnie.
|
Clenburexin 2
|
|