|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
|
#254

03.05.2011, 13:53
|
szprotson napisał(a): 
|
podczas ostatniego meczu Legii ( z RTS) C+ wrzuciło taki fajny rysunek manu ze śmigłem w dupie, ma ktoś?
|
proszę:
http://legionisci.com/news/42498_Kon...ozliwosci.html
|
|