For_FuN_ napisał(a):

Ale zeby transmisji nie bylo na TVP? Czlowiek zamiast przed tv, musi ogladac mecz w necie...TV Publiczna...jasne.
Jesli chodzi o same spotkanie, to wydaje mi sie, ze jednak Legia jest tutaj faworytem, chociaz i tak nie stawialbym wszystkich pieniedzy na ich triumf .
|
w programie jest na TVP Sport
