Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.05.2011, 13:36
Ale zeby transmisji nie bylo na TVP? Czlowiek zamiast przed tv, musi ogladac mecz w necie...TV Publiczna...jasne.

Jesli chodzi o same spotkanie, to wydaje mi sie, ze jednak Legia jest tutaj faworytem, chociaz i tak nie stawialbym wszystkich pieniedzy na ich triumf .
Odpowiedz cytując