Jaroo1 napisał(a):

Nazdobywal rok po roku pucharow a teraz sie chwali jaki to z niego kozak i mowi ze gra nudnawa
|
Nabrałem dystansu już na początku... bo co mozna powiedzieć gdy prezes sprzedaje zawodnika, a później w sprawozdaniu miesięcznym pisze o nieznaniu się na biznesie i o objawach choroby umysłowej managera. Osiągnę miliard weznę jakiegoś beniaminka i zobaczę jak gra sama sobie poradzi z Wisłą... zabawa. Z osiągnięć to chyba pamiętam CM 01 i udało mi się awansować rok po roku z regionalnej do The Championship klubem Forest Green, o ile dobrze pamiętam. Ale było dużo szczęścia bo zatrudniałem emerytów 30-to paroletnich i ciągneli grę a gdy tych samych próbowałem zatrudnić chyba do Swindon to nie pograłem nawet sezonu... dziwnie działają czasem algorytmy.