Drozd skąd wiesz ile osób broniło Osamy? byłeś tam? Skąd znasz szczegóły akcji? Ilu było atakujących? Ilu broniących? Skąd wiesz, że broniła go kobieta? Skąd wiesz, że to była "jakaś kobieta"? Broniła go z własnej woli czy się nią zasłonił? Skąd wiesz, że była tylko jedna? Jak znasz te wszystkie odpowiedzi to podaj źródło. Skąd wiesz, że nikt nie zobaczył ciała (słownik i znaczenie słowa "ktokolwiek")? Osamy nie ma od już od kilku lat? Bush się nie pochwalił? Chłopie zostań na naszym krajowym podwórku i nie eksportuj swoich wizji do innych państw

.
Jot nie wysilaj się, chłop pisze dokładnie tak jak mówi guru
