Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18340
Stary 03.05.2011, 11:57
Co do tego przeciekającego betonu powyżej. Moje zdanie jest takie że, na górze tak jak ktoś wcześniej wspomniał zebrała się woda i po prostu tymi "dziurkami" sobie odpłynęła. Drugą stroną medalu jest fakt że powinny być specjalne kanaliki do tego zrobione, coś ala rynna.

Stwierdzam jednak że to nie doróbka, gdyż woda leci na krzesełka, na których mają prawo siedzieć kibice.

Co do przeciekającego dachu, no nie wiem. Ja siedzę na sektorze e12 gdzieś po środku tego sektora i gdyby nie mocny wiatr to nie poczuł bym ani kropelki.

No i na koniec to nie był deszczyk tylko na prawdę mocna ulewa.
Odpowiedz cytując