Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kuken
Member
Od: 11.2005
Offline
#
18339
03.05.2011, 10:01
Sektor E24: przecieka dach i kapie mi prosto na plecy. Może i przy ilości fuszerki na stadionie taka rzecz jest mniej istotna, ale jednak lekko denerwująca, biorąc pod uwagę fakt, że to najdroższe miejsca.
kuken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuken
Znajdź inne posty napisane przez kuken