Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18338
Stary 03.05.2011, 10:01
Bartii napisał(a):Wyświetl post
Dach wydawal mi w porzadku z punktu widzenia D11, z tego bylo najlepiej widac jak wyglada. A mianowicie wiatr spychal deszcz na pierwsze rzedy. Natomiast fuszerka jest beton, tak tak beton ktory przecieka na D11, tam sa jakies dwie dziury... zreszta zdjecie z tel komorkowego wszystko mowi (mam nadzieje ze widac)



jak nie widac zwroccie uwage na mokre krzeselka i schody..




Na pocieszenie dodam, ze murawe mamy rewelacyjna, ani jednej kaluzy nie zauwazylem... nie to co w poznaniu... ]:->
nie wiem, czy to to, ale ja stoję na D21, i na samym dole I piętra są porobione dziury - odprowadzające wodę z piętra na niższe kondygnacje - może to to ?

gdzieś zaczęło mocniej padać, woda się zebrała i tymi otworami płynęła na niższe piętra ?
Odpowiedz cytując