Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline
#
18338
03.05.2011, 10:01
Bartii
napisał(a):
Dach wydawal mi w porzadku z punktu widzenia D11, z tego bylo najlepiej widac jak wyglada. A mianowicie wiatr spychal deszcz na pierwsze rzedy. Natomiast fuszerka jest beton, tak tak beton ktory przecieka na D11, tam sa jakies dwie dziury... zreszta zdjecie z tel komorkowego wszystko mowi (mam nadzieje ze widac
)
jak nie widac zwroccie uwage na mokre krzeselka i schody..
Na pocieszenie dodam, ze murawe mamy rewelacyjna, ani jednej kaluzy nie zauwazylem... nie to co w poznaniu... ]:->
nie wiem, czy to to, ale ja stoję na D21, i na samym dole I piętra są porobione dziury - odprowadzające wodę z piętra na niższe kondygnacje - może to to ?
gdzieś zaczęło mocniej padać, woda się zebrała i tymi otworami płynęła na niższe piętra ?
domin_czyzyny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do domin_czyzyny
Znajdź inne posty napisane przez domin_czyzyny