Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18336
Stary 03.05.2011, 09:26
Z tym zacinaniem na dół trybuny to nie przesadzajcie. Tak jest na większości stadionów. No, może w POZnaniu nie zacina ale tam poszli po bandzie z dachem i teraz mają problem z trawą ( praktycznie nie do rozwiązania za jakieś realne pieniądze i w realnym terminie).
Natomiast skandalem jest to co widać na zdjęciach pana Bartii - mianowicie przeciekający beton. Podejrzewam, że idzie tam jakieś nieszczelne odwodnienie bo skąd ta woda może płynąć w takich ilościach w jednym miejscu ? No chyba, że jest to element architektury zwany fontanną o którym nie wiedzieliśmy? Może to taka niespodzianka - narzekamy, że surowo itd więc ktoś się zlitował i wkomponował wodotrysk.
A może to jakieś cudowne źródełko?
Odpowiedz cytując