mitmichael napisał(a):

|
Najwiekszy problem z naszymi pilkarzami to własnie taki, ze jak bramke strzeli rywal to praktycznie nic sie nie układa. Albo za malo wiary w nich albo nie wiem.
|
I to jest wlasnie dziwna sytuacja bo w tej kolejce i Jagiellonia i Lechia pokazaly ze mozna sie podniesc i strzelac bramki ...