|
Makłowicz od wielu lat na Wiśle nie był i się głupio wypowiada na temat kibicowania na R22!! żenua... wie tyle ile czyta w Gównie W., albo mówi to co chce usłyszeć szechter, przeciez trzeba z czegoś zyć i pisac gdzieś felietony ...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.05.2011 o godz. 08:25.
|