|
Jaliens miał tą widoczną przegraną główkę... po której wszyscy zamarli i postawili na nim krzyżyk ! Ale moim zdaniem powinen lepiej się zachować przy drugim golu, przeszkodzić w strzale, zablokować - cokolwiek!.
Jaliens zawodzi. Może się jeszcze ogra, ale jakim kosztem punktowym - taki doświadczony zawodnik powinien od razu grać na wysokim poziomie i przewyższać naszą ligę o klasę.
Naszym przekleństwem są boczni obrońcy, a właściwie ich brak. Branco wiadomo - moim zdaniem Maskant nie powinien go więcej powoływać do 18-stki meczowej - szkoda miejsca. A klub powinien mu wypłacić, co ma wypłacić i nie tracić więcej kasy na utrzymanie tego amatora i darmozjada (woda, jedzenie, wejściówki na mecz, itp.). Trzeba ratować co się da, to jest najgorszy piłkarz od wielu wielu lat w Wiśle... ktoś napisał, że pół forum byłaby lepsza - i pewnie ma racje.
Paljic, fakt na chwilę obecną nie ma alternatywy - ale z niego żaden obrońca, popełnia cały czas błędy. Myślę, że przy drugim golu zawalił.
Sivakov - dla mnei zagadka totalna, ale nie pod względem pytania dobry/zły piłkarz (bo wiadomo, że żaden z niego następca Sobola). Zagadka tyczy się pytania: Po co go sprowadzano a teraz na siłę się ogrywa ? Prawie w każdym meczu grał przeciętnie, albo ręcz słabo. Rozumiem, że przy obronie, utrzymywaniu wyniku jeszcze jeszcze może grać - chociaż wolałbym ogrywać Wilka. Ale przy sytuacjach odrabiania strat wprowadzanie go jest niczym innym, jak sabotażem !
Żuraw, ze względu na szacunek do tego piłkarza nie ma sensu najeżdżać na Niego, jest bez formy i tyle. I albo zacznie pracować w klubie w dziale Marketing/Reklama, albo powinniśmy go bez żalu pożegnać, aby kończył karierę w Warcie Poznań.
|