Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9800
Stary 02.05.2011, 23:26
Panowie orientujecie się jak wygląda teraz sytuacja z bonusem urodzinowym na bet-at-home ? Rok temu dostałem meila z życzeniami i bonusem 10 zł, a w tym roku skurczybyki nawet życzeń nie wysłali : )
Odpowiedz cytując