Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9207
Stary 02.05.2011, 23:10
Takie transfery to chyba tylko fifa/fm Ale niech nikt nie mówi, że Cupiała na to nie stać, bo stać. Nie stać Wisły. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że gdyby Stan określił plusy i minusy wyłożenia takiej kasy na Seedorfa, czyli:
-zwiększenie ilości kibiców na stadionach
-zainteresowanie sponsorów
-zainteresowanie mediów
-wiele innych, o których mi się nie chce już myśleć
to Cupiał tą kasę by po prostu wyłożył, jeżeli w przyszłości miałyby być profity z tego.
A potem się obudziłem.
Odpowiedz cytując