Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2527
Stary 02.05.2011, 21:02
Dopiero przeczytałem dyskusje o Traore. On nigdzie nie odejdzie, kontrakt ma na jeszcze 2 sezony, mało tego, w kontrakcie nie ma kwoty odstepnego, Lechia może sobie zażyczyc KAŻDĄ kwote. A tak jak powiedział zarząd Lechii, nawet jak ktoś rzuci mega oferte, to na pewno puszczą go tylko za granicę.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując