|
Dopiero przeczytałem dyskusje o Traore. On nigdzie nie odejdzie, kontrakt ma na jeszcze 2 sezony, mało tego, w kontrakcie nie ma kwoty odstepnego, Lechia może sobie zażyczyc KAŻDĄ kwote. A tak jak powiedział zarząd Lechii, nawet jak ktoś rzuci mega oferte, to na pewno puszczą go tylko za granicę.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|