|
Jaka sytuacja jest z Kupiszem ? Jeden z niewielu wartych uwagi i w zasięgu finansowym. W czerwcu kończy mu się kontrakt z Jagiellonią. Jeszcze nie zaoferowali mu nowej umowy, odrzucił propozycję, a może liczy, że odchodząc bez odstępnego zainteresują sie nim lepsze kluby np z zagranicy ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.05.2011 o godz. 21:19.
. .
|