Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 02.05.2011, 20:17
Chłopaki,
mógłby mi ktoś z Was powiedzieć czy kobiety też mogą stosować jakieś "spalacze" tkanki tłuszczowej ? Ewentualnie jakie polecacie ?
Moja dziewczyna chciałaby zrzucić parę kg, codziennie śmiga na rowerze 1,5 h ale jeśli istnieje możliwość przyspieszenia tego procesu to byłoby fajnie.
Odpowiedz cytując