|
Dlaczego bulwers? już dawno zadałem te pytania ale WOjtas mi nie odpowiedział. Skoro teraz znowu napisał w tym temacie to może wreszcie się doczekam. Bo sytuacja jest tak że ocenia czyjeś podwórko a nie potrafi zobaczyć na swoje.
Gdybym ja np. reprezentował jakąkolwiek partie to starałbym się aby ludzie wiedzieli jaki ma program i rozwiał ich wszelkie wątpliwości.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|