Stavanger napisał(a):

|
Mam pytanie. Czy ktoś mógłby polecić dobrą grę strategiczną o wojnach z XVIII/XIX wieku na PC? Grafika nie musi być olśniewająca, ważne żeby atrakcja z gry była duża. Dzięki.
|
Kozacy

okres może nie ten tego ale strategia,że ho ho.No i grafika do bani.