Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44204
Stary 02.05.2011, 18:45
Dobrze wiemy ze w obecnej sytuacji nie mamy nawet dobrej 11 - bo tak naprawdę to brakuje w niej kolejnych 4 zawodników. jak By nie patrzeć aby coś osiągnąć :
1) nie mozemy nikogo sprzedać z podstawowej 11
2) pozbyć się najsłabszych, nic nie dających klubowi- 6-7 zawodników
3) trzeba kupić min 5 zawodników którzy od razu będą stanowić o sile zespołu.

Mam nadzieje ze wypowiedzi dyrektora sportowego ze chce 2 nie więcej niż 3 zawodników są zasłoną dymną...
Odpowiedz cytując