Else napisał(a):

|
A kto napisał, że Zieńczuk byłby nam potrzebny? Cała rozmowa dotyczy Baszczyńskiego. Myślę, że nie byłby zły mimo wieku, ale wątpię w to, aby nasi Holendrzy zdecydowali się na Marcina. Zgadzam się z Eternitem, że w tym wieku lepiej by mu się grało na środku, z resztą tak chyba jest ustawiany w Grecji, ale dla nas priorytetem są boczni obrońcy.
|
Tak, sorry, źle przeczytałem ;-)
Jeszcze raz odnosząc się do transferu Baszczyńskiego. Moim zdaniem ten Baszczu w ostatnim sezonie przed odejściem do Atromitosu prezentował się lepiej i zdecydowanie pewniej od Erika Cikosa.
Jednak taki Marek Zieńczuk, który odchodził z Wisły tak samo jak Baszczyński 3 lata temu jako gwiazda ekstraklasy do ligi polskiej wrócił już raczej jako wypalony zawodnik...
Podobno Marcin Kuźba obserwuje ligę grecką. Pewnie, w tym roku kilka razy oglądnął mecze Atromitosu może zwrócił uwagę na Marcina Baszczyńskiego...