Proud napisał(a):

|
Na prawie każdym stadionie tak jest. Tego nie da się uniknąć przy zacinającym deszczu. U nas dach i tak jest wypuszczony poza pierwszy rząd trybuny. Są stadiony, że w rzucie dach i I rząd się pokrywają, a nawet jak w Gdyni bodajże dach jest krótszy.
|
Ale to ze zacina w naroznikach w gornych sektorach to juz da rady uniknac...Jakby to oszkili i jakos polaczyli dachy trybun (bez zadnych funkcji nosnych, tylko wizualne) to stadion prezentowal by sie duzoo lepiej...
Ze stadionem jest jak z druzyna, priorytet to wynik na boisku/funkcjonalnosc stadionu, ale powinno sie dazyc do tego aby druzyna dodatkowo grala ladniej, a stadion wygladal lepiej.