Wyświetl pojedynczy post
Else
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5588
Stary 02.05.2011, 18:17
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Baszczu wszystkie mecze w tym sezonie rozegrał na PO, tak przynajmniej jest na transfermarkt
transfermarkt nie jest najpewniejszym źródłem, ja tym bardziej, ale tak mi się coś obiło o uszy, chyba w Cafe Futbol o tym kiedyś mówili. Sprawdziłem i na pewno na środku w tym sezonie zagrał z Arisem oraz z AEK. Znalazłem też wywiad dla PS z grudnia zeszłego roku w który mówi:
"U mnie zaszły spore zmiany, bo gram na środku obrony. Poprzedni sezon zacząłem z prawej strony, a rundę kończyłem jako stoper. W tych rozgrywkach zagrałem dwa-trzy mecze na prawej obronie, a potem znowu na środku. " - sports.pl
Także grywa różnie, ale na pewno pozycja środkowego obrońcy nie jest mu obca.

P.S. martin: wiem, wiem. Z tego co kojarzę to chociażby z Barceloną na Reymonta zagrał na środku i był za to bardzo chwalony.
Powód: odpowiedź
Ostatnio edytowane przez Else : 02.05.2011 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując