Else napisał(a):

|
A kto napisał, że Zieńczuk byłby nam potrzebny? Cała rozmowa dotyczy Baszczyńskiego. Myślę, że nie byłby zły mimo wieku, ale wątpię w to, aby nasi Holendrzy zdecydowali się na Marcina. Zgadzam się z Eternitem, że w tym wieku lepiej by mu się grało na środku, z resztą tak chyba jest ustawiany w Grecji, ale dla nas priorytetem są boczni obrońcy.
|
Baszczu wszystkie mecze w tym sezonie rozegrał na PO, tak przynajmniej jest na transfermarkt
