Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18327
Stary 02.05.2011, 17:44
Jeśli chodzi o dolne trybuny (a właściwie dolne miejsca) które są zadaszone tylko z nazwy, to tak już zostanie, że w czasie deszczu nie będzie można tam siedzieć (bo w sumie chyba musieliby dach nowy zakładać)? Klub jakoś tłumaczył się z tego?
Odpowiedz cytując