Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12648
Stary 02.05.2011, 16:26
Ciekawe czy Osama w pomarańczowym wdzianku na sali sądowej, mający za sobą doskonałych prawników, na których go było stać niewątpliwie, okazałby się rzeczywiście tym jakim przedstawiali go Amerykanie. Zastanawiam się także czy w bezpośrednim starciu na dowody a nie pierdzenie telewizyjne i PR zagrywki, Amerykanie potrafiliby się czymś pochwalić, czymś co wskazałoby Osamę jako winnego wszystkiego co się działo od Jemenu przez 11/9 po strzelanki w górach Afganistanu i organizowanie szkoleń w Iraku dla AlKaidy itd.

Nie wybielam faceta, nie był on moim faworytem bynajmniej, przy śledziku bym z nim nie siedział Dostał kulkę, wcale mi go nie żal. Im mniej takich tym lepiej. Zadaje sobie tylko pytanie, na ile jego osoba została wykreowana a na ile był prawdziwym siepaczem potrafiącym planować straszliwe maskary. Chociaż jak patrzę na Babią Górę, którą ładnie teraz z chupy widzę, to zastanawiam się czy chłop w ogóle ....a istniał. Na Babiej też czarownice latały, czy latają nadal, nie wiem, ale Osama idealnie wpisuje się w legendy o stworach, które siedzą w górach i ktoś gdzieś tam je widział i z nimi gadał......Teraz ciało jest ale go nie ma

Ciekawe kim teraz USA będą straszyć świat. Tylko Phenian im został.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 02.05.2011 o godz. 16:34.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.