Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Wisła & Unia
Member
Od: 08.2009
Skąd: Kraków & Tarnów
Offline
#
1290
02.05.2011, 15:51
Jest jakaś strona z której można pobierać materiały o Wiśle? Chodzi mi przede wszystkim o całe mecze. Dawniej była "Multi-Wisła", "Sport-Video" teraz chyba obie strony nie istnieją.
WISŁA KRAKÓW & UNIA TARNÓW
Wisła & Unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła & Unia
Odwiedź stronę domową użytkownika Wisła & Unia!
Znajdź inne posty napisane przez Wisła & Unia