aNouc napisał(a):

Przed Śląskiem zakładałem że do końca sezonu przegramy 2 mecze i 2 zremisujemy. I jest to wersja mocno optymistyczna, tyle że nie zakładałem że będą przegrane ze Śląskiem czy Górnikiem, najsłabszymi zespołami z całej pozostałej stawki. Nieciekawie..
sytuacja zaczyna być podobna do tej z poprzedniego sezonu i tego się obawiałem dlatego tak jak od początku tak i teraz nie skreślam Amiki czy Legii
|
Trudno określić kto jest najsłabszy z tej grupy, bo patrząc na tabelę, Śląsk ani Górnik takie nie są. Nie liczą się zasługi z poprzednich lat, a forma tu i teraz.