Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3872
Stary 02.05.2011, 14:34
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Przed Śląskiem zakładałem że do końca sezonu przegramy 2 mecze i 2 zremisujemy. I jest to wersja mocno optymistyczna, tyle że nie zakładałem że będą przegrane ze Śląskiem czy Górnikiem, najsłabszymi zespołami z całej pozostałej stawki. Nieciekawie..
sytuacja zaczyna być podobna do tej z poprzedniego sezonu i tego się obawiałem dlatego tak jak od początku tak i teraz nie skreślam Amiki czy Legii
Trudno określić kto jest najsłabszy z tej grupy, bo patrząc na tabelę, Śląsk ani Górnik takie nie są. Nie liczą się zasługi z poprzednich lat, a forma tu i teraz.
Odpowiedz cytując