Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44202
Stary 02.05.2011, 14:19
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Q Jaliens ciągle nie wszedł dobrze w tą naszą ligę, a Bunoza nie zagra do końca sezonu. Więc tak sobie myślę po wczorajszej Lidze+Ekstra, że można byłoby do końca sezonu ściągnąć Żewłakowa z ewentualną opcją pierwokupu.
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Podobno na razie zgłosiła się do niego tylko Legia.

Na pewno w tych ostatnich kolejkach nie zagrałby gorzej niż Q, jest polakiem których tak mało u nas ostatnio no i można byłoby go sprawdzić czy by go nie zatrzymać na dłużej.

Zwłaszcza, że niestety najprawdopodobniej nie będzie nas stać na wykupienie Chaveza, a nawet nie wiemy czy jego klub w ogóle chce go sprzedać. On nie jest u nas przecież na wypożyczeniu i nie ma żadnej opcji pierwokupu. Nasza obrona kompletnie przestałaby istnieć.

A po co ten smrod nam
Gosc kochajacy Legie...
Wykupienie Chaveza
To sprawy naprawde groszowe...
Odpowiedz cytując