Tenzen napisał(a):

|
Q Jaliens ciągle nie wszedł dobrze w tą naszą ligę, a Bunoza nie zagra do końca sezonu. Więc tak sobie myślę po wczorajszej Lidze+Ekstra, że można byłoby do końca sezonu ściągnąć Żewłakowa z ewentualną opcją pierwokupu.
|
Tenzen napisał(a):

Podobno na razie zgłosiła się do niego tylko Legia.
Na pewno w tych ostatnich kolejkach nie zagrałby gorzej niż Q, jest polakiem których tak mało u nas ostatnio no i można byłoby go sprawdzić czy by go nie zatrzymać na dłużej.
Zwłaszcza, że niestety najprawdopodobniej nie będzie nas stać na wykupienie Chaveza, a nawet nie wiemy czy jego klub w ogóle chce go sprzedać. On nie jest u nas przecież na wypożyczeniu i nie ma żadnej opcji pierwokupu. Nasza obrona kompletnie przestałaby istnieć.
|
A po co ten smrod nam

Gosc kochajacy Legie...
Wykupienie Chaveza

To sprawy naprawde groszowe...