wiertar napisał(a):

|
też tak podejrzewam, ale dziwie się że amerykańce nie pochwalili się trofeum i nie dali jakiegoś zdjęcia...
|
Dlatego wydaje mi się to cholernie podejrzane:
1. Nie wiadomo kto strzelił więc zaoszczędzili 25 baniek
2. Nikt nie potwierdzi czy to naprawdę Osama bo już trupa żrą ryby
3. Sukces Obamy odtrąbiony, dolar idzie w górę, wszyscy są happy a prawdziwy Osama może właśnie zabawia się z jedną z 70 obiecanych przez proroka dziewic na Karaibach pod okiem agentów wujka Sama
