Marcelo97 napisał(a):

Może by zaczęli stawiac na młodzież , Wisła ma bardzo uzdolnioną młodzież , ale chyba sama o tym nie wie. Prawa obrona Michał Nalepa (93). Daniel Brud , Kamil Jeleń , Sebastian Czapa, Michał Chrapek , Michał Czekaj , cały czas piszą , że jadą na mecze kadry polski. Gdzie grają z najlepszymi z Hiszpanii , Anglii , Francji , Belgii.
Chciałbym kiedyś zobaczyc taki skład Naszej Kochanej Wisełki !
Pareiko- Nalepa , Jaliens , Chavez , Noll Wilk Jirsak Garguła Traore Genkov Melikson.
|
Za dużych wymagań to ty nie masz
