@bridgeburner - Zawodników bezrobotnych bez klubu z kartą na ręku przecież można ściągać w trakcie sezonu, nie. Ale faktycznie skoro grał już w tym sezonie to grać w innym klubie już nie może, tak... no tak

Zagalopowałem się trochę.
Piotson napisał(a):

Pareiko
Derleu(Cikos)- Chavez(Jaliens)- Madera(Skerla)-Dudu(Paljić)
Panka(Jirsak) Wilk(Sobol) Melikson(Traore)
Małecki Traore
(Pawłowski) (Kirm, Małkowski)
Genkov
(Sernas)
|
Znaczy Bunozę też sprzedałbyś?
Paljić nie może zostać na obronie. Trzeba go przesunąć z powrotem na pomoc i ściągnąć prawdziwych obrońców.
Ja bym ściągnął Sikorskiego z Zabrza. Podobno mają problemy finansowe więc powinno być łatwiej.
W ogóle nie ściągałbym obcokrajowców z naszej ligi tylko takich szukałbym tam gdzie taniej, a z naszej ligi próbować wyrwać Polaków.