Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44199
Stary 02.05.2011, 12:45
@bridgeburner - Zawodników bezrobotnych bez klubu z kartą na ręku przecież można ściągać w trakcie sezonu, nie. Ale faktycznie skoro grał już w tym sezonie to grać w innym klubie już nie może, tak... no tak Zagalopowałem się trochę.

Piotson napisał(a):Wyświetl post
Pareiko
Derleu(Cikos)- Chavez(Jaliens)- Madera(Skerla)-Dudu(Paljić)
Panka(Jirsak) Wilk(Sobol) Melikson(Traore)
Małecki Traore
(Pawłowski) (Kirm, Małkowski)
Genkov
(Sernas)
Znaczy Bunozę też sprzedałbyś?
Paljić nie może zostać na obronie. Trzeba go przesunąć z powrotem na pomoc i ściągnąć prawdziwych obrońców.
Ja bym ściągnął Sikorskiego z Zabrza. Podobno mają problemy finansowe więc powinno być łatwiej.

W ogóle nie ściągałbym obcokrajowców z naszej ligi tylko takich szukałbym tam gdzie taniej, a z naszej ligi próbować wyrwać Polaków.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 02.05.2011 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując