Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3871
Stary 02.05.2011, 12:32
aNouc napisał(a):Wyświetl post
sytuacja zaczyna być podobna do tej z poprzedniego sezonu i tego się obawiałem dlatego tak jak od początku tak i teraz nie skreślam Amiki czy Legii
Obie te drużyny są zdemoralizowane, raczej nam nie zagrożą. Co innego Jagiellonia, pod warunkiem, że jej piłkarze nie będą chcieli sobie znów dorobić na boku. Mecz z Polonia Bytom daje do myślenia...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując