aNouc napisał(a):

|
sytuacja zaczyna być podobna do tej z poprzedniego sezonu i tego się obawiałem dlatego tak jak od początku tak i teraz nie skreślam Amiki czy Legii
|
Obie te drużyny są zdemoralizowane, raczej nam nie zagrożą. Co innego Jagiellonia, pod warunkiem, że jej piłkarze nie będą chcieli sobie znów dorobić na boku. Mecz z Polonia Bytom daje do myślenia...