Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44197
Stary 02.05.2011, 12:27
Q Jaliens ciągle nie wszedł dobrze w tą naszą ligę, a Bunoza nie zagra do końca sezonu. Więc tak sobie myślę po wczorajszej Lidze+Ekstra, że można byłoby do końca sezonu ściągnąć Żewłakowa z ewentualną opcją pierwokupu.
Podobno na razie zgłosiła się do niego tylko Legia.

Na pewno w tych ostatnich kolejkach nie zagrałby gorzej niż Q, jest polakiem których tak mało u nas ostatnio no i można byłoby go sprawdzić czy by go nie zatrzymać na dłużej.

Zwłaszcza, że niestety najprawdopodobniej nie będzie nas stać na wykupienie Chaveza, a nawet nie wiemy czy jego klub w ogóle chce go sprzedać. On nie jest u nas przecież na wypożyczeniu i nie ma żadnej opcji pierwokupu. Nasza obrona kompletnie przestałaby istnieć.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 02.05.2011 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując