Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3870
Stary 02.05.2011, 12:20
Przed Śląskiem zakładałem że do końca sezonu przegramy 2 mecze i 2 zremisujemy. I jest to wersja mocno optymistyczna, tyle że nie zakładałem że będą przegrane ze Śląskiem czy Górnikiem, najsłabszymi zespołami z całej pozostałej stawki. Nieciekawie..
sytuacja zaczyna być podobna do tej z poprzedniego sezonu i tego się obawiałem dlatego tak jak od początku tak i teraz nie skreślam Amiki czy Legii
Ostatnio edytowane przez aNouc : 02.05.2011 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując