|
Oczywiście, że to wróżenie z fusów. Tegoroczna liga urąga wszelkim prawom logiki, fizyki, czy chociażby elementarnej kindersztuby. Jedyne co na 100% można powiedzieć, to że wszystkie drużyny od Górnika w górę nie spadną. A i tak pieniędzy bym na to nie stawiał.
|