Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11674
Stary 02.05.2011, 11:51
Oczywiście, że to wróżenie z fusów. Tegoroczna liga urąga wszelkim prawom logiki, fizyki, czy chociażby elementarnej kindersztuby. Jedyne co na 100% można powiedzieć, to że wszystkie drużyny od Górnika w górę nie spadną. A i tak pieniędzy bym na to nie stawiał.
Legionista
Odpowiedz cytując