|
Górnik gra u siebie bardzo dobrze, wyjazd do Zabrza to dla każdej drużyny ciężka przeprawa
ale na przykład mecz z Polonia B. przegra na 99 %. W imie "Śląskiej solidarności"
Z kolei Ślask jest dobry wtedy gdy sie broni w 8 i gra szybkimi kontrami
Jak do nich przyjechała Korona czy Widzew to cudem w tych dwóch meczach 1 punkt uratowali
My jak wróci Genkov do zdrowia to możemy rownie dobrze jeszcze 5 meczów wygrać albo zagramy wszytsko do końca jak w sobote
i wszytsko do końca przegramy (poza derbami tutaj niczego innego poza zwyciestwem nie przyjmuje do wiadomości)
Wiec póki co to jest wróżenie z fusów
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|