Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
Od: 07.2009
Offline
#
44193
02.05.2011, 11:19
Taki skład potrafiłby awansować do fazy grupowej LE, taki skład potrafiłby bić się jak równy z równym z drużynami takimi jakimi bił się Lech.
ALE
Bez mocnej ławki rezerwowych, zajebistego przygotowania mógłby dostawać oklep w co 2 meczu w Ekstraklasie like Lech.. Niestety
"
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"
Gabriel García Márquez
vodzu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vodzu91
Znajdź inne posty napisane przez vodzu91