Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44193
Stary 02.05.2011, 11:19
Taki skład potrafiłby awansować do fazy grupowej LE, taki skład potrafiłby bić się jak równy z równym z drużynami takimi jakimi bił się Lech.

ALE

Bez mocnej ławki rezerwowych, zajebistego przygotowania mógłby dostawać oklep w co 2 meczu w Ekstraklasie like Lech.. Niestety
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując