Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21823
Stary 02.05.2011, 10:52
Vinci napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie dotyczące rozliczenia PIT (osoba fizyczna). Co w sytuacji, gdy PIT został już rozliczony, a okazało się, że w wyniku tego rozliczenia osoba ma jeszcze dopłacić kwotę 3 (trzy) zł.

Z informacji, które do tej pory uzyskałem wnika, że sumy tej wysokości nie ma obowiązku regulować. Podobno wszelkie tego typu należności, które nie przekraczają 8 zł można zignorować... prawda to?

W rzeczy samej !
Odpowiedz cytując