|
Senior Member
Offline
|
|
Vinci napisał(a): 
mam pytanie dotyczące rozliczenia PIT (osoba fizyczna). Co w sytuacji, gdy PIT został już rozliczony, a okazało się, że w wyniku tego rozliczenia osoba ma jeszcze dopłacić kwotę 3 (trzy) zł.
Z informacji, które do tej pory uzyskałem wnika, że sumy tej wysokości nie ma obowiązku regulować. Podobno wszelkie tego typu należności, które nie przekraczają 8 zł można zignorować... prawda to?
|
W rzeczy samej !
|
|