Ale skąd Ci wiadomo, że jest to 90%

Chavez w takiej formie spokojnie mógłby grać w dużo lepszym klubie niż Wisła za dużo lepsze pieniądze. Cikos to kwota 500 tys. euro jeśli się nie myle, może być taka sytuacja, że zamiast Cikosa Stan będzie chciał sprowadzić kogoś innego i co wtedy ? Pozyska 2 nowych PO, z których żaden nie będzie zgrany z resztą ? Zgadzam sie, że ci gracze, którzy odejdą będą oczyszczeniem ale no cóż pewności nie ma, że za nich przyjdą lepsi ? Jeśli Stan ma sprowadzać takich zawodników jak Jaliens to ja niestety dziękuje ;]
Stary to raz, za drogi to dwa, za słaby to trzy.
I tak w ogóle to według twoich wyliczeń zostaje 13 zawodników z pola ? Jak mamy się przygotowywać przy takiej ilości zawodników ? Będziemy grać 5x5 gdy z 3 dozna kontuzji ?