|
Slaba ta kolejka byla...
Czuje w kosciach ze "hit" Lechia-Wisla tez bedzie typowym meczem z tego sezonu. Reszta podobnie...
Scisk w tabeli, kazdy wygrywajac moze sobie zapewnic puchary a gra jeden z drugim jakby mieli wszystko w dupie...
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|