Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3868
Stary 02.05.2011, 09:46
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nieprawda. Problemem u nas jest Sobolewski. Jak już ktoś wcześniej napisał, zmniejsza on pole rażenia naszej drużyny. Sobol powinien zagrywać piłki do przodu, czyli do Meliksona, czy Jirsaka, a oni winni te piłki sensownie rozprowadzać. Niestety tego nie robi, a i przestaje sobie radzić w defensywie, dlatego też od najbliższego meczu z Lechią, gdybym był Maaskantem, to postawiłbym na Wilka.
Sobolewski to już nawet przestał próbować strzałów z daleka, co zawsze było jego mocną bronią. w takich meczach, jak ze Śląskiem, strzały zza pola karnego są kluczem do sukcesu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując