bonawentura napisał(a):

|
Nieprawda. Problemem u nas jest Sobolewski. Jak już ktoś wcześniej napisał, zmniejsza on pole rażenia naszej drużyny. Sobol powinien zagrywać piłki do przodu, czyli do Meliksona, czy Jirsaka, a oni winni te piłki sensownie rozprowadzać. Niestety tego nie robi, a i przestaje sobie radzić w defensywie, dlatego też od najbliższego meczu z Lechią, gdybym był Maaskantem, to postawiłbym na Wilka.
|
Sobolewski to już nawet przestał próbować strzałów z daleka, co zawsze było jego mocną bronią. w takich meczach, jak ze Śląskiem, strzały zza pola karnego są kluczem do sukcesu.