Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44187
Stary 02.05.2011, 09:32
Wy tu pięknie ładnie sobie ustawiacie składzik na Europe ale coś mi tutaj tak w ogóle lekko nie pasuje !
Z waszej strony analizując skład naszej drużyny i z uciechą ustawiając wszystkich zawodników niczym w Football Managerze muszę przypomnieć i ostudzić niektóre gorące głowy, że ...
! 1. Chavez 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków !
! 2. Cikos 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków !
3. Żurawski 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków
4. Rios 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków
5. Nourdin Boukhari 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków
6. Mikhail Sivakov 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków
7. Serge Branco 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków
8. Radosław Sobolewski 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków
8. Wojciech Łobodziński "bardzo możliwe" 30 czerwca 2011r. kończy grę w Wiśle Kraków
9. Łukasz Garguła do PGE ?

Podsumowując : Bardzo pesymistyczne ale w sumie realny wariant jest że +/- 6 zawodników odejdzie od nas w lecie.

I jak ktoś mi powie, że w lecie nie przeżyjemy kolejnej rewolucji w składzie to normalnie nie uwierzę !
Fakty są takie, że w lecie znowu przyjdzie z ponad 5 zawodników ;]
I zostaniemy z jednym napastnikiem, który jest niewiadomą (Genkov - raz wpadnie, raz z 3 metrów nie strzeli)!
Bez bocznych obrońców, bez stoperów, bez lidera(kto wtedy kapitanem ?)

Wyobraża sobie ktoś sytuację, że aż 9 zawodników odejdzie od nas Nie wliczyłem Małeckiego, Meliksona, Kirma którzy mogą dostać jakieś oferty z zagranicy.
Jeżeli taka jest polityka zespołu, że co rundę z 5 zawodników należy wymienić to niestety zbyt wiele w Europie nie ugramy ;/

Ale w gruncie rzeczy pocieszające jest to, że w jakimś tam stopniu tworzy nam się szkielet
Pereiko
Cikos () Chavez Bunoza (?) Paljic ()
Wilk Jirsak ()
Małecki Melikson Kirm (?)
Genkov (?)
? - mogą zagrać
- z trudem ale zaakceptuje
Ostatnio edytowane przez anthony09 : 02.05.2011 o godz. 09:34.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując